2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdów
Dodane 18 kwietnia 2024

SPRZEDAWCA - KOLOR Gdów (Praca dla mężczyzn)

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KOLOR w Gdowie poszukuje mężczyznę do pracy na pełen etat na stanowisku:

Sprzedawca

Twój zakres obowiązków

·           aktywna obsługa klientów

·           obsługa programów sprzedażowych i terminala płatniczego

·           dbanie o pozytywny wizerunek sklepu

Nasze wymagania

·           silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

·           zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań

·           dyspozycyjność, sumienność

·           podstawowa znajomość obsługi komputera

W celu zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny : 50*******26 / 88*******06

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Małopolskie, Gdów
ID: 794490218