2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kłodzko
Dodane 17 maja 2024

Sprzedawca Kłodzko

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kłodzko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Piekarnia Precel zatrudni osobe na stanowisko SPRZEDAWCA

Miejsce pracy :Kłodzko -na pełen etat

Opis stanowiska : Czyli za co będziesz odpowiedzialna :

profesjonalna obsługa klienta ,obsługa kasy fiskalnej i terminala

dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru

dbanie o zamówienia towaru

zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie

Oferujemy: -umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie

-dodatkowa premia od obrotów

mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

OFERTA JEST AKTUALNA DO DNIA 29.05.2024 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV, które jest podstawa do dalszego etapu rekrutacji Kontakt tel w gpdz. 8.00-16.00 biuro 74-8-68-15-77 lub 78*******82 prosimy o przesyłanie swojego CV, z wyrażeniem i dopisaniem zgody: Zgodnie z art. 24 ust.1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.),Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Piekarnia PRECEL z siedzibą w Polanicy Zdrój ul.Pułaskiego 16

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 918873981