2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zakopane
Wawel S.A.
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca - Kelner w Sklepie Firmowym Wawel SA - Zakopane

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu. Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą. Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Rodzaj umowy: umowa o pracę - pełny etat

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów

  • oferowanie klientom produktów Wawel poprzez aktywną sprzedaż

  • przygotowywanie i serwowanie napoi (kawa, herbata, soki, sheaki) oraz deserów

  • dbanie o wizerunek firmy zgodnie z przyjętymi standardami

  • dbanie czystość lokalu

  • obsługa programu sprzedażowego

Wymagania:

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność - kawiarnia otwarta jest 7 dni w tygodniu, w przedziale godzinowym: 10:00 - 19:00 (w sezonie letnim godziny mogą ulec zmianie)

  • zrobione badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • uczciwość i entuzjazm

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość obsługi programu MS Excel (w stopniu podstawowym)

  • doświadczenie w gastronomii lub handlu - mile widziane

Oferujemy:

To oferujemy

  • pracę na umowę o pracę w prestiżowym miejscu i w przyjaznej atmosferze

  • dodatkowy pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dodatkowe świadczenia pieniężne, karta multisport, dofinansowanie do wypoczynku.).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 844818030