2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Praga-Południe
Dodane 28 kwietnia 2024

Sprzedawca -Kasjer/Warszawa-Włochy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do Naszej sieci sklepów "Społem" WSS Praga-Południe aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Sprzedawca/Kasjer - miejsce pracy Warszawa-Włochy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas

  • Pakiet socjalny

  • Premie sprzedażowe dla Pracowników

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet medyczny

  • Wczasy pod gruszą

  • Premie świąteczne dla Pracowników i paczki dla dzieci

  • Pożyczki zakładowe, nieoprocentowane

  • Zapomogi bezzwrotne

  • Elastyczny czas pracy

  • Dofinansowanie do pakietu Multi-Sport

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i szybkiego awansu

Twoje zadania:

  • Dbanie o asortyment i ekspozycję towarów

  • Obsługa klientów zgodna ze standardami firmy

  • Mile widziana obsługa kasy fiskalnej

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Mile widziane doświadczenie w branży handlowej, usługach lub gastronomii.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 817245100