2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kielce
Dodane 02 kwietnia 2024

Sprzedawca - kasjer w Społem PSS w Kielcach.

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

"Społem" PSS w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawca - Kasjer.

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie i sprzedaż towarów wg wagi netto o dobrej jakości

- udzielanie informacji kupującym o cenie, sposobie użycia i przydatności oferowanych towarów

- właściwe eksponowanie i oznakowanie cenowe towarów,

- profesjonalna obsługa klienta

- prawidłowe przeprowadzanie operacji sprzedaży

Wymagania:

- wykształcenie handlowe lub pokrewne,

- doświadczenie w pracy w handlu,

- posiadanie książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę

- pracę w ugruntowanej stabilnej, polskiej firmie z tradycjami

- elastyczne formy zatrudnienia

-wynagrodzenie plus:

o premia zadaniowa

o premia efektywnościowa

o nagrody i dodatki specjalne

o dodatek kwotowy dla specjalistów branży mięso-wędliny oraz owoce-warzywa

- opiekę mentora w trakcie procesu wdrażania,

- rozwój kompetencji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, rekrutacjach wewnętrznych

- nagrody jubileuszowe za staż

Nasze benefity :

- karty przedpłacone

- paczki noworoczne dla dzieci

- pomoc finansowa i rzeczowa

- przyjazna atmosfera

Oferty prosimy składać w Biurze Zarządu ul. Leonarda 6, pokój 20 budynek "C" z dopiskiem: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez " Społem" PSS w Kielcach, która będzie administratorem tych danych zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych ( tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 ). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, iż w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego ich usunięcia. Żądanie usunięcia moich danych osobowych oznacza niezwłoczne ich usunięcie przez administratora." Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy. CV kandydatów są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 476916102