2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Jasin
Dodane 10 czerwca 2024

sprzedawca/ kasjer / pracownik hali - Jucca Jasin

Lokalizacja

Jasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Jucca spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Centrum Ogrodnicze Jucca mieści się w Tarnowie Podgórnym koło Poznania oraz w Jasinie koło Swarzędza. Jesteśmy jednym z największych Centrów Ogrodniczych w Polsce oferującym Klientom przez cały rok olbrzymi wybór roślin, donic, nawozów, artykułów dekoracyjnych, artykułów zoologicznych i wszelkich innych artykułów związanych z domem i ogrodem. Obecnie poszukujemy energicznej osoby na stanowisko sprzedawcy - kasjera w Centrum w Swarzędzu Jasinie koło Poznania.

1.   Stanowisko

Sprzedawca, Kasjer, Pracownik Hali

2. Miejsce Pracy:

Swarzędz Jasin k/Poznania

3. Opis stanowiska

- dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru,

- etykietowanie i wykładanie towaru,

- przygotowanie odpowiednich oznaczeń cenowych,

- obsługa Klienta (zarówno na hali jak i przy kasie)

- obsługa kasy,

- specjalizacja w jednym z działów

- pomoc przy pielęgnacji roślin

4. Wymagania

- gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w niektóre weekendy (grafik miesięczny)

- dobra organizacja pracy

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem

5.  Oferujemy

- stabilną i ciekawą pracę w firmie istniejącej na rynku już od ponad 30 lat

- bogaty pakiet socjalny: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, wczasy po gruszą, zniżki w naszej restauracji

- pracę w otoczeniu zieleni i spokojnych, zadowolonych klientów

Podawane przez Państwa dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas – czyli spółkę Jucca sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym przy ulicy Poznańskiej 161, jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na wymienione w ogłoszeniu stanowisko. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.jucca.pl w zakładce „polityka prywatności”

Lokalizacja

Jasin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jasin
ID: 919565697