2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrząsowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca-Kasjer Ochojno, Biertowice, Mogilany

Lokalizacja

Wrząsowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

ZATRUDNIMY W SIECI SKLEPÓW SPOŻYWCZYCH

( Wrząsowice , Ochojno, Biertowice, Mogilany, Rudnik )

NA STANOWISKO

SPRZEDAWCA – KASJER

Twój zakres obowiązków

·       Obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.

·       Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.

·       Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.

·       Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.

·       Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.

Nasze wymagania

·       Otwartość na kontakt z klientami.

·       Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 2 zmiany) oraz do pracy fizycznej.

·       Zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki.

·       Nastawienie na współpracę.

Oferujemy

·       Umowę o pracę ( pierwsza na okres próbny 3 miesiące )

·       Premie uzależnione od wyników i efektów pracy.

·       Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb, w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu.

·       Wdrożenie i wsparcie od pierwszego dnia pracy.

·       Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.

·       Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy.

·       Pracę w miłym i zgranym zespole.

·       Pakiet prywatnej opieki medycznej (po okresie próbnym)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV . W CV prosimy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "KOSTA Sp. J. Kozyrski, Stadnicki" w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Wrząsowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wrząsowice
ID: 644513174