2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Rzekuń
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca kasjer – Market Budowlany, Rzekuń

Lokalizacja

Rzekuń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGROMASZ Sp. z o.o., zatrudni pracownika na stanowisko sprzedawcy w markecie budowlanym.

Miejsce pracy: Rzekuń, ul. Kolonia 1A

 Opis stanowiska:

- sprzedaż materiałów budowlanych,

- obsługa kasy

- doradztwo techniczne,

- obsługa klientów w oddziale,

- przyjmowanie towaru,

- wykładanie towaru i dbanie o właściwy sposób ekspozycji,

- kontrola stanów magazynowych.

 Nasze oczekiwania:

- doświadczenie w sprzedaży artykułów budowlanych,

- wysoki poziom komunikatywności,

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

- zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

 Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy,

- możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

- wsparcie szkoleniowe,

- pakiet świadczeń socjalnych,

- wszystkie niezbędne narzędzia pracy (tel., komputer).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzekuń,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rzekuń
ID: 911273838