2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

Sprzedawca-kasjer do sieci Lewiatan- ul. Libelta 6

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jeśli poszukujesz poszukujesz pracy jako kasjer-sprzedawca w sklepie spożywczym to dla Ciebie jest ta oferta! Praca dedykowana jest dla osób uczących się w systemie dziennym lub zaocznym.

Zakres obowiązków:

  • miła i profesjonalna obsługa klienta,

  • ekspozycja towaru,

  • czynności porządkowe.

Co oferujemy:

  • grafik dopasowany do Twojej szkoły/uczelni ,

  • pracę dwuzmianową (zmiany od poniedziałku do soboty w godz. 6-14, 14-22),

  • szkolenie wprowadzające z opiekunem,

  • system premiowy,

  • możliwość rozwoju oraz awansu,

  • przyjazna atmosfera w zespole.

Oczekujemy:

  • status ucznia/studenta,

  • książeczki sanepidowskiej,

  • gotowość do pracy od zaraz,

  • zaangażowania i chęci do pracy.

Nie oczekujemy doświadczenia zawodowego.

Aplikuj za pośrednictwem OLX (CV ze zdjęciem). Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami na rozmowy kwalifikacyjne. Tylko osoby pełnoletnie.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 906384148