2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kolbuszowa
Dodane 20 kwietnia 2024

Sprzedawca-kasjer do PSB Mrówka poszukiwany

Lokalizacja

Kolbuszowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Market Budowlany PSB Mrówka poszukuje osoby do pracy na stanowisku: SPRZEDAWCA-KASJER

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów ekspozycja towaru na sali sprzedaży

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Od kandydatów oczekujemy:

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy

  • wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności pracy w zespole .

  • podstawowej obsługi komputera

Oferujemy: umowę o pracę stałe wynagrodzenie + premie elastyczne godziny pracy zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy firmy

*Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Lokalizacja

Kolbuszowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Kolbuszowa
ID: 856646545