2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Jarosław
Dodane 12 czerwca 2024

Sprzedawca-Kasjer Delikatesy Centrum Jarosław

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Handlowa prowadząca sieć sklepów spożywczo-przemysłowych Delikatesy Centrum w związku z dalszym rozwojem poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Kasjer - Sprzedawca

Miejsce: Jarosław ul. Skarbowskiego, Jarosław ul. Kruhel Pełkiński, Munina

Zakres obowiązków:

- OBSŁUGA KLIENTA,

- PRZYJMOWANIE I WYKŁADANIE TOWARU,

- OBSŁUGA KASY FISKALNEJ,

- PRAWIDŁOWA EKSPOZYCJA TOWARU,

- DBANIE O PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY,

Wymagania:

- gotowość do pracy na dwie zmiany oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele)

- rzetelność i uczciwość

- łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Pracę w przyjaznej atmosferze

- Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

- Szansa rozwoju

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 883978952