2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Fabryczna
Dodane 28 maja 2024

Sprzedawca-kasjer

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Sklep spożywczy poszukuje kandydatów na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Wrocław, ul Białowieska 13A

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta,
  • Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz totalizatora sportowego (po przeszkoleniu),
  • Wykładanie towaru,
  • Dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności, gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty,
  • Uczciwości i chęci do pracy,
  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości ich wyrobienia),
  • Mile widziani studenci bądź osoby uczące się, które ukończyły 18 lat,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze stoiska mięsno-wędliniarskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV poprzez portal OLX lub osobistą wizytę w sklepie Delikatesy Premium ul. Białowieska 13A w godz. 9.00-12.00.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Arkadiusz Harasimowicz P.W. Haras w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 788608167