2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Lubin
Rekruter
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca/kasjer 16h - Sports Direct - Lubin - 27.70zł/godz

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lubin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma Sports Direct należąca do Frasers Group zaczynała jako mały sklep sportowy w Anglii, a następnie stała się globalną potęgą handlu detalicznego, mieszczącą wszystkie główne marki sportowe, rekreacyjne i luksusowej mody w naszej licznej kolekcji. Wierzymy, że im wyższe ryzyko, tym większa nagroda. Nigdy nie baliśmy się podążać naprzód i zmieniać sposób, w jaki działa branża detaliczna, dywersyfikując nasze portfolio i podnosząc jakość naszych sklepów. Nie chcemy osiąść na laurach – nie ma czasu na zwątpienie.

Część naszego sukcesu zawdzięczamy naszym dynamicznym, przedsiębiorczym i pełnym pasji pracownikom, a wraz z rozwojem pojawia się okazja, dlatego poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca/kasjer, aby dołączyła do nas w budowaniu przyszłości i dzieleniu się naszym sukcesem w całej Europie!

Opis stanowiska:

•        Aktywna praca na rzecz poprawy wydajności sklepu poprzez maksymalizację sprzedaży

•        Wspieranie kultury i wartości naszej firmy jako ambasador Sports Direct

•        Przekraczanie oczekiwań klientów, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta

•        Wydajne przetwarzanie dostaw i realizacja codziennych procesów w sklepie

•        Utrzymywanie standardu sklepu

Profil pracownika:

•        Niezawodny i elastyczny na potrzeby sklepu

•        Odpowiedzialny i godny zaufania

•        Pasjonat pracy w handlu detalicznym

•        Komunikatywny i dobrze zorganizowany

Dodatkowe informacje

Taka okazja w Sports Direct jest tylko dla odważnych.

Potencjał jest ogromny, a doświadczenie niezrównane. Aby móc to w pełni wykorzystać, musisz żyć i kierować się naszymi zasadami:

Myśl bez ograniczeń i włącz w to zespół

Odkryjesz możliwe w niemożliwym

Bądź odpowiedzialny i pewny siebie

Bądź dumny z tego, co robisz, kieruj się pewnością siebie, ale nie arogancją. Bądź odpowiedzialny za swoje decyzje.

Nie wahaj się

Nie ma tu miejsca na limity i ograniczenia. To od Ciebie zależy jak potoczy się Twoja kariera!

Co oferujemy:

•        Praca w niepełnym wymiarze etatu (min 16 godzin tygodniowo) z możliwością zwiększenia etatu

•        Umowę o pracę

•        27.70PLN brutto za godzinę i elastyczny grafik

•        Premie za sprzedaż produktów premiowanych

•        20% zniżki pracowniczej

•        Dla najlepszych, wielka szansa rozwoju

•        Praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

•        Pakiet opieki Medycznej Medicover

•        Dofinansowanie to Multisport Cards

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 804765083