2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gorzów Wielkopolski
Justyna Warkoczewska
Dodane Dzisiaj o 13:58

Sprzedawca (K/M)

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma z branży spożywczej, piekarnio - cukiernia poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA (K/M)

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/ zawodowe (mile widziane gastronomiczne)

  • doświadczenie  w sprzedaży i obsłudze klienta

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • gotowość  do pracy w systemie zmianowym (według ustalonego grafika)

  • komunikatywna znajomość języka polskiego

Zakres Obowiązków:

  • Sprzedaż produktów piekarniczych

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Profesjonalna i aktywna obsługa klientów

  • Przestrzeganie standardów firmy

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze

  • umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

·        jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 918925301