2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Intersport Polska S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca/INTERSPORT Galeria Dekada Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

INTERSPORT to światowa, znana i ceniona sportowa marka detaliczna.

INTERSPORT jest tworzony przez zespół profesjonalistów, których łączy pasja do sportu i chęć dzielenia się nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

Obecnie do naszego salonu w Galerii Dekada w Olsztynie poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż poprzez doradztwo klientom i pomoc w doborze oferowanych przez nas produktów,

  • dbanie o wygląd salonu oraz jego zaplecza,

  • bieżące uzupełnianie oferowanego asortymentu,

  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu,

  • obsługa kasy fiskalnej i terminali POS,

  • rozliczanie kasy i przygotowanie wpłat do banku,

Wymagania:

  • otwartość i zorientowanie na klienta,

  • uśmiech, optymizm i chęć do działania,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • doświadczenie sprzedażowe w branży sportowej mile widziane,

  • pasjonowanie się sportem będzie atutem,

Oferujemy:

  • dowolna forma zatrudnienia,

  • dowolny wymiar godzin,

  • profesjonalne szkolenia produktowe,

  • rozwój poprzez różnorodność zadań,

  • elastyczny czas pracy,

  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach)

CV można złożyć osobiście w salonie INTERSPORT lub bezpośrednio poprzez stronę internetową zakładka Kariera.

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje, jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane z nich.

Administratorem danych jest Intersport Polska S.A. z siedzibą w Liszki 32-060, Cholerzyn 382. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 911204461