2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ruda Śląska
Dodane 03 kwietnia 2024

sprzedawca hurtowy 4650 - 5240 brutto w tym premia

Wynagrodzenie

4 650 - 5 240 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TGS Przemysław Stoń - ogólnopolska sieć salonów łazienek zatrudni osobę na stanowisko: sprzedawca hurtowy w Rudzie Śląskiej.

Opis stanowiska:

- telefoniczna obsługa klienta hurtowego (sklepy, hurtownie, instalatorzy),

- aktywna sprzedaż produktów wyposażenia łazienek, płytek ceramicznych oraz techniki grzewczej i instalacyjnej,

- wystawianie faktur, zleceń magazynowych oraz dokumentacji przewozowej,

- rozmowy z klientami na temat płatności,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- realizacja planów sprzedażowych,

- obsługa programu Comarch ERP XL (CDN XL) wraz z nakładkami.

- współpraca z przedstawicielami handlowymi, magazynem, działem logistyki oraz windykacji.

Wymagania:

- wykształcenie średnie,

- nastawienie na wynik sprzedaży,

- umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność, dobra organizacja pracy,

- komunikatywność, szczególnie umiejętność prowadzenia handlowych rozmów telefonicznych,

- minimum rok doświadczenia w sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych CV. W temacie wiadomości proszę o wpisanie "sprzedawca hurtowy - Ruda Śląska".

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Wynagrodzenie od 3500 -3900 zł netto w tym premia

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TGS Przemysław Stoń moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej

przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane przez TGS Przemysław Stoń w kolejnych rekrutacjach, prosimy również o zaznaczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń w zakresie wskazanym w niniejszym CV/liście motywacyjnym przez okres 6 miesięcy w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia kolejnych rekrutacji prowadzonych przez tego pracodawcę. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 909142886