2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bobolice
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca Hurtownia Materiałów Budowlanych WIELHURT Bobolice

Wynagrodzenie

4 200 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bobolice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Hurtownia Materiałów Budowlanych WIELHURT Bobolice

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca - Mężczyzna

Zadania:

  • Obsługa Klienta i sprzedaż asortymentu zgodnie z przyjętymi standardami

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 8-godzinnym

  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Umiejętność organizacji pracy i zaangażowanie

  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność

  • Znajomość asortymentu branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Bobolice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Bobolice
ID: 872329595