2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Źródła
Dodane 27 maja 2024

Sprzedawca handlowiec Hurtownia Elektryczna Źródła

Lokalizacja

Źródła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieRekrutacja online

Opis

Stanowisko : Handlowiec stacjonarny

Miejsce pracy Źródła

Handlowiec sprzedawca stacjonarny - praca dla mężczyz

UWAGA!!! Miejsce pracy - Źródła ul. Graniczna 1

Oferta do osób technicznych - punkt oferuje duży asortyment elektryczny.

Zadania na stanowisku:

  • bieżąca obsługa klientów,

  • utrzymywanie dobrych relacji z nowymi i obecnymi klientami,

  • przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klientów,

  • zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego,

  • sprzedaż produktów,

  • utrzymanie porządków na oddziale

    Praca wiąże się z wydawaniem przewodów i kabli

    Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w handlu,

  • atut - znajomość branży elektrycznej

  • zaangażowanie i inicjatywa w realizacji celów sprzedażowych,

  • operatywność, skuteczność, dobra organizacja pracy własnej,

  • rzetelność, uczciwość, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego,

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wsparcie w nauce asortymentu - sprzedaży

  • karta multisport

  • kawa herbata

  • przyjazna zgrana kadra

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez firmę ELPUNKT Hubert Grzywacz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 101, poz. 1182, z późn. zm.) w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości ofert pracy drogą mailową, telefoniczną i sms-ową. Niniejsza zgoda jest aktualna do czasu jej odwołania.”

Lokalizacja

Źródła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Źródła
ID: 664317087