2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Domaniew
Dodane 23 maja 2024

Sprzedawca handlowiec części samochodowych motoryzacyjnych.

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Domaniew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Carexpress poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Sprzedawcy handlowca części samochodowych motoryzacyjnych.

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż części samochodowych do różnych typów pojazdów

  • Obsługa klientów

  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru części samochodowych

  • Realizacja zamówień

Wymagania:

  • mile widziane osoby po szkole samochodowej lub z zainteresowaniem motoryzacyjnym

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość branży motoryzacyjnej oraz podstaw technicznych związanych z pojazdami

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana powyższą ofertą i spełniasz wymagania, prześlij swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem [50*******50]. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Najlepiej dzwonić po godzinie 18.

Lokalizacja

Domaniew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Domaniew
ID: 637443406