2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kałęczyn
Dodane 14 maja 2024

Sprzedawca/Handlowiec

Wynagrodzenie

4 600 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kałęczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

OPIS STANOWISKA

- Obsługa klientów detalicznych, Hurtowych

- Prowadzenie negocjacji, tworzenie ofert handlowych.

- Pozyskiwanie nowych klientów

- Aktywny rozwój sieci sprzedaży

- Utrzymywanie relacji z klientami

- Podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy

- Praca stacjonarnie w biurze i w terenie.

- Bieżąca obsługa sprzedaży internetowej.

WYMAGANIA JAKIE STAWIAMY KANDYDATOM TO:

- Nastawienia na realizację celów sprzedażowych

- Znajomość asortymentu wyrobów stalowych.

- Preferowane wykształcenie wyższe.

- Prowadzenie i uzupełnianie bazy klientów w systemie Wf Mag, Excel.

- Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, ).

- Umiejętność tworzenia dokumentacji handlowej

- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

- Samodzielność w działaniu.

- Wysoka motywacja.

- Praca w środowisku programu WF-MAG.

- Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • Stała podstawa wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą.

  • System wynagrodzenia prowizyjnego.

  • Do dyspozycji samochód służbowy i niezbędne narzędzia do pracy.

  • Dofinansowanie do kosztów dojazdu.

Stabilną ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży stalowej, w ramach umowy o pracę lub działalności gospodarczej.

UWAGA! Prosimy o przesyłanie ofert osób, które spełniają wskazane przez nas wymagania.

Lokalizacja

Kałęczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kałęczyn
ID: 690999085