2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wolanów
Dodane 11 czerwca 2024

Sprzedawca Handlowiec

Lokalizacja

Wolanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sprzedawca Handlowiec z językiem angielskim

Firma K&K Wholesale poszukuje doświadczonego handlowca do swojego zespołu. Jeśli jesteś osobą pełną energii, gotową aktywnie poszukiwać klientów i zapewnić doskonałą obsługę, to możesz być idealnym kandydatem na tę stanowisko.

Obowiązki

  • Aktywne poszukiwanie klientów i budowanie relacji biznesowych.

  • Obsługa portali sprzedażowych oraz prowadzenie działań marketingowych.

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta i udzielanie informacji na temat naszych produktów.

  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia celów sprzedażowych.

  • Kontakt telefoniczny i mailowy.

  • Raportowanie działań sprzedażowych

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca (co najmniej 2 lata)

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i negocjacji.

  • Motywacja do osiągania wyników i dążenie do sukcesu.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

  • Umiejętność domykania sprzedaży

Oferujemy

  • Stacjonarną pracę w nowoczesnym biurze w miejscowości Ślepowron przy Radomiu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV

Lokalizacja

Wolanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wolanów
ID: 919800435