2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Starogard Gdański
Dodane 05 kwietnia 2024

Sprzedawca Flotowy samochodów nowych – KIA HADM PLUS Gramatowska

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma HADM PLUS Gramatowska poszukuje pracownika na stanowisko: Doradca ds. sprzedaży flotowej marki Kia

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów flotowych (samochody osobowe i dostawcze),

  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami korporacyjnymi,

  • Budowanie najlepszych doświadczeń obecnych i przyszłych Klientów,

  • Dobór odpowiednich rozwiązań finansowych dostosowanych do potrzeb klienta,

  • Realizację planów sprzedażowych,

  • Monitorowanie lokalnego rynku pod względem potencjału sprzedaży samochodów do Firm,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez udział w wydarzeniach branżowych, targach sprzedażowych oraz pełnienie roli eksperta w branży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,

  • Znajomość technik i standardów sprzedaży,

  • Umiejętność rozpoznawania i realizacji potrzeb klienta,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Prawo jazdy kategorii „B”,

  • Pasja do motoryzacji.

 Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę,

  • Zdobycie cennego doświadczenia.

HADM PLUS Gramatowska

Rokocin 4G

www.hadm.pl

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 897945102