2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Praga-Południe
Janusz
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca fizjoterapeuta, Praca dla studenta w sklepie medycznym

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma NOVICARE, dystrybutor renomowanych produktów ortopedycznych marki DR MED oraz Orthocare, posiadająca sieć sklepów rehabilitacyjno-ortopedycznych poszukuje pracownika na stanowisko:

SPRZEDAWCA FIZJOTERAPEUTA/ STUDENT FIZJOTERAPII W SKLEPIE MEDYCZNYM - osoby w trakcie studiów lub z ukończonym kierunkiem ( fizjoterapia, farmacja, inż. biomedyczna, pielęgniarstwo, technik ortopeda, technik farmaceuta lub ukończony kurs towaroznawstwa wyrobów medycznych

region: Praga Południe, Praga Północ, Warszawa Bemowo

Poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz kontakt z klientem i handlem

Zakres obowiązków:

·        Obsługa klientów,

·        Aktywna sprzedaż,

·        Realizacja wniosków NFZ zgodnie z obowiązującymi procedurami

.Wymagania:

·        Osoby w trakcie lub z ukończonym kierunkiem ( fizjoterapia, farmacja, inż. biomedyczna, pielęgniarstwo, technik ortopeda, technik farmaceuta lub ukończony kurs towaroznawstwa wyrobów medycznych

·        Wysoka kultura osobista,

·        Samodzielność, komunikatywność,

·        Dobra organizacja pracy,

·        Systematyczność i zaangażowanie,

Oferujemy:

·        Umowę zlecenie na pełen etat lub część etatu

·        Możliwość rozwoju i awansu

·        Szkolenia

·        Interesującą pracę w miłej atmosferze,

·        Spotkania integracyjne

·        Zniżki na firmowe produkty/usługi

PRACA NA CAŁY ETAT LUB CZĘŚĆ ETATU

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 884463857