2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Piła
Dodane 20 maja 2024

Sprzedawca-fakturzysta Piła

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Sprzedawca-Fakturzysta

Miejsce pracy: PIŁA

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa klientów hurtowni w zakresie przyjmowania zamówień, wystawiania faktur, wydawania towaru jak również obsługa kasy fiskalnej. Praca w systemie dwuzmianowym (7-15 / 8-16).

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność

  • inicjatywa

  • odpowiedzialność

  • uczciwość

  • wykształcenie średnie

  • znajomość podstawowych programów komputerowych (Microsoft Word, Excel)

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

  • miłą atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Moraj Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 729633272