2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Fabryczna
Dodane 20 maja 2024

Sprzedawca Factory Outlet Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

SPRZEDAWCA

miejsce pracy: Factory Outlet Wrocław

Nasze wymagania:

  • Tak jak my interesujesz się sportem, modą i najnowszymi trendami.

  • Lubisz pracę z ludźmi i kontakt z klientem.

  • Chcesz rozwijać się w sprzedaży.

  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w weekendy i w godzinach popołudniowych/ rannych.

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Twój zakres obowiązków:

  • zdobędziesz doświadczenie wśród ludzi z pasją do sportu i mody!

  • Poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu

  • opanujesz profesjonalną obsługą klienta i sprzedaży.

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej marce sportowej.

  • System profesjonalnych szkoleń, dających możliwość rozwoju zawodowego.

  • Dajemy szanse rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta,

    visual merchandisingu, tworzenia i prowadzenia szkoleń.

  • Zatrudnienie: umowa – zlecenie.

Brzmi dobrze? Aplikuj tutaj i twórz z nami naszą przyszłość.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 919716451