2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 27 kwietnia 2024

Sprzedawca-Ekspedientka 4242 zł-6000 zł

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • możliwe zatrudnienie 1/2 etatu, umowa zlecenie, umowa w niepełnym wymiarze godzin

  • terminowe wynagrodzenia

  • wstępne szkolenie wdrożeniowe

  • benefity (bony świąteczne)

  • wynagrodzenie 4242 zł-5600 zł brutto

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu, mile widziane w branży mięsno-wędliniarskiej

  • umiejętność kasy fiskalnej i krajalnicy

  • uczciwość, pracowitość, pozytywne nastawienie

  • umiejętność pracy w zespole

Obowiązki :

  • Polecanie i sprzedaż wyrobów mięsno-wędliniarskich

  • zatowarowanie sklepu oraz utrzymywanie czystości na sklepie

  • dbanie o towar i ekspozycję w ladach

  • dobry kontakt z klientem.

W sprawie pracy preferowany kontakt telefoniczny.

Zatrudnimy również Sprzedawców do sieci sklepów na terenie Gdańska, Pruszcza Gdańskiego - Straszyn

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 451697481