2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Włochy
Dział HR
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca Dział Alkohole PRACA SEZONOWA– Lotnisko Warszawa

Wynagrodzenie

28,10 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Obecnie na Lotnisko Chopina w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca Działu Alkohole - sklepy Aelia Duty Free

PRACA SEZONOWA CZERWIEC- WRZESIEŃ !!!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa Klienta w sklepach wolnocłowych: Aelia Duty Free

  • Dbanie o wzrost sprzedaży

  • Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar

  • Uzupełnianie na bieżąco towaru na półce oraz dbanie o estetyczny wygląd sklepu

  • Podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez poszerzanie wiedzy z zakresu sprzedawanych towarów oraz standardów obsługi klienta

NASZE WYMAGANIA:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z Klientem

  • Liczymy na Twój entuzjazm i zaangażowanie oraz chęć rozwijania własnych umiejętności i zdobywania wiedzy

  • Umiejętność pracy w zespole pozwoli Ci zbudować trwałą i pozytywną relację ze współpracownikami

  • Chęć rozwoju wiedzy na temat alkoholi świata

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Szkolenia w ramach czasu pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • 30% zniżki na produkty w sklepach Aelia

  • zniżki do restauracji i kawiarni należących do Grupy Lagardere Travel Retail

  • Pracę z luksusowymi markami w fajnym Zespole!

Chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu? Nie zwlekaj. Aplikuj!

Kim jesteśmy? Lagardere Duty Free to światowy lider w branży Travel Retail. Posiadamy sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na prawie wszystkich polskich lotniskach. Nasze sklepy to m.in.: Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place Accessories. Oferujemy ekskluzywne produkty topowych marek i wysoki standard obsługi klienta.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 909414456