2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca/Doradca/Telefony/Akcesoria/GSM/Kraków/Bonarka

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Ogólnopolska firma mająca sieć salonów sprzedaży w największych miastach w Polsce zatrudni na stanowisko doradcy klienta do swojego nowego sklepu w Centrum Handlowym Bonarka

Sprzedajemy smartfony oraz akcesoria do nich.

Zapewniamy profesjonalne szkolenie, stabilną pracę na cały etat, umowę o pracę. Zapewniamy możliwość aktywnego wypoczynku z kartą MultiSportPlus, ubezpieczenie grupowe.

Praca co drugi dzień na zmianę z drugim pracownikiem w godzinach otwarcia Galerii. Nie szukamy pracownika na sezon tylko na stałe. www.fonmix.pl

Opis stanowiska:

• Obsługa klienta na najwyższym poziomie

• Prezentacja produktu z oferty firmy

• Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar

• Praca co drugi dzień w godzinach otwarcia Galerii.

• Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnego szkolenia przygotowującego do pracy

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenie,
  • stabilną pracę na cały etat,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Doceniamy:

  • zaangażowanie
  • doświadczenie w obsłudze klientów
  • aktywną obsługę klientów

Doświadczenie w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 584084469