2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Bieńczyce
Dodane 23 kwietnia 2024

Serwisant-doradca w Shimano Service Center sklep rowerowy

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon rowerowy Aga-Sport w Krakowie ogłasza rekrutację na stanowisko:

-SERWISANT ROWEROWY

O nas

Jesteśmy firmą na rynku już od 30 lat. W związku z rozwojem firmy - otwarciem nowego lokalu i przekształceniem serwisu w Shimano Service Center szukamy osób, które poprzez swoje doświadczenie i podejście do pracy wzmocnią nasz TEAM. Jeśli pasjonujesz się tematyką rowerową, naprawa rowerów nie jest dla ciebie czarną magią i chcesz pracować w ciekawym zespole z pasją do rowerów - dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i konserwacja rowerów, w tym regulacja hamulców, przerzutek, kół oraz naprawa i wymiana usterek.

  • Wykonywanie przeglądów i serwisów okresowych rowerów.

  • Diagnozowanie usterek i prowadzenie napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.

  • Doradzanie klientom w zakresie konserwacji i dbania o rowery.

  • Obsługa kasy fiskalnej i prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.

  • Współpraca z innymi pracownikami sklepu w zakresie organizacji i utrzymania porządku na sklepowej stronie, wykładania towaru, obsługi reklamacji.

  • Ścisła współpraca z szefem serwisu w zakresie planowania i organizacji prac serwisowych oraz zamówień części zamiennych.

  • Obsługa klientów w sklepie rowerowym, udzielanie informacji i doradzanie w zakresie wyboru rowerów, części i akcesoriów.

  • Realizacja sprzedaży rowerów, części i akcesoriów.

  • Dbanie o wizerunek sklepu i budowanie pozytywnej relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.

  • Znajomość branży rowerowej, jej produktów i akcesoriów.

  • Umiejętność doradzania klientom, w tym doboru odpowiedniego roweru i akcesoriów.

  • Znajomość podstawowych zasad serwisowania rowerów.

  • Umiejętność diagnozowania usterek i naprawy prostych usterkek rowerowych.

  • Zdolności manualne i umiejętność obsługi narzędzi serwisowych.

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientami.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana.

  • Cierpliwość i umiejętność pracy w szybkim tempie.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Wysoka jakość obsługi klienta i dbałość o szczegóły.

  • Zdolność do pracy w zespole i chęć do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

  • Motywacja do rozwoju zawodowego i zainteresowanie nowościami w branży rowerowej.

To oferujemy

  • wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia wiedzy

  • umowa na pełny etat

  • praca w zespole z zamiłowaniem do rowerów

Osoby chętne do podjęcia pracy prosimy o przesyłanie cv oraz informację na temat doświadczenia w tematyce rowerowej!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 765569704