2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Dodane 10 czerwca 2024

Sprzedawca / Doradca / Serwisant w salonie GSM ATELKOM Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Istniejąca od ponad dwudziestu lat ogólnopolska sieć placówek handlowych Atelkom specjalizujących się w sprzedaży akcesoriów i telefonów komórkowych oraz serwisie urządzeń mobilnych poszukuje kandydatów na stanowisko: konsultant / sklepowy / serwisant.

1] Oferta pracy na stanowisku sprzedawca/serwisant w firmie Atelkom.

Lokalizacja zatrudnienia: stoisko w centrum handlowym Auchan Warszawa Modlińska

Wynagrodzenie: 3600 zł za 15 dni pracy + premia od sprzedaży 600-1000 zł.

Forma zatrudnienia: po okresie szkolenia umowa o pracę na pełen etat

System pracy: godziny pracy 9.00 - 21.00, średnio 16-18 dni w miesiącu

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa klientów

- dbanie o zatowarowanie oraz ekspozycję towaru

- obsługa serwisowa telefonów komórkowych

- prowadzenie dokumentacji, zestawień, raportów i rejestrów

Wymagania:

- dobra obsługa komputera

- wiek do 35 lat

- nastawienie na zdobywanie nowych umiejętności

- zdolności manualne

- komunikatywność

- sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

2] Opis przebiegu szkolenia, przysposobienia kandydata na stanowisko pracy jako sprzedawca/serwisant:

Przyuczenie na stanowisko pracy zajmuje około 3-4 tygodnie. Całkowita ilość dni szkolenia uzależniona jest od sprawności przyswajania przekazywanych informacji, szybkości nabywanej wiedzy oraz zdobywanego doświadczenia przez kandydata potrzebnego do podjęcia samodzielnej pracy na stanowisku pracy. Szkolenie odbywa się w godzinach pracy placówek handlowych pracodawcy w dniach od poniedziałku do soboty. Dni wolne w okresie szkolenia ustalane są indywidualnie. Wynagrodzenie za okres szkolenia wynosi 18 zł za godzinę w przypadku rezygnacji ze szkolenia wypacana jest połowa podanej stawki.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 704243513