2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ursynów
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca/doradca klienta w sklepie z odzieżą używaną

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy energicznej osoby do pracy na stanowisku sprzedawca/doradca klienta do sklepu z odzieżą używaną na Ursynowie (ul. Meander).

Wymagania:

Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta, najchętniej w sklepie z używaną odzieżą.

Punktualność

Dyspozycyjność

Otwartość

Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta

Obowiązki:

Obsługa kasy fiskalnej

Aktywna obsługa klienta

Przygotowywanie towaru do sprzedaży

Dbanie o czystość w sklepie

Sklep czynny pon.-pt w godz. 09.00 - 19.00., w sobotę 9.00 -14.00.

Godziny pracy do ustalenia indywidualnie - preferowany wymiar czasu pracy ok 130h tygodniowo. Możliwe płatne nadgodziny.

Forma zatrudnienia

Stawka:

27,7 zł/h brutto

Praca od zaraz.

Proszę o przesłanie CV lub kontakt najlepiej smsowy na numer telefonu podany w ogłoszeniu w godz. 9-18.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 719537669