2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bema
Dodane 21 maja 2024

Sprzedawca / doradca klienta w sklepie z obuwiem dziecięcym

Lokalizacja

Białystok, Bema

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep Stacja Bucik poszukuje ciepłej i miłej osoby do obsługi małego klienta.

Jeżeli lubisz ludzi, a przede wszystkim dzieci, jesteś osobą cierpliwą, uprzejmą i otwartą, zapraszamy do złożenia CV bezpośrednio w sklepie Stacja Bucik, ul. Bema 20, Białystok.

Jeżeli wysyłasz CV mailem, przyjmujemy tylko te w formacie PDF, w treści prosimy podać termin, w którym możesz rozpocząć pracę.

Warunek: osoby dyspozycyjne w dniach i godzinach podanych poniżej, NIE uczące się.

Główne obowiązki:

  • doradztwo w zakresie prawidłowego doboru obuwia dla dzieci

  • profesjonalna obsługa klienta

  • dbałość o porządek i ekspozycję towaru w sklepie

  • przyjmowanie dostaw towarów

  • obsługa magazynu i kasy fiskalnej

Stawiamy na jakość obsługi klienta. Wystarczy, że lubisz pracować z ludźmi, jesteś osobą komunikatywną, odpowiedzialną, z dobrym podejściem do dzieci, reszty nauczysz się pracując w naszym zespole.

Oferujemy pracę w godzinach 9-17 od wtorku do piątku, sobota 9-14.

Prosimy w treści CV o zawarcie następującej klauzuli:

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bema
ID: 676488094