2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca Doradca klienta w sklepie RC-TEAM Modele Zdalnie Sterowane

Wynagrodzenie

5 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od 2009r. zajmujemy się dystrybucją modeli zdalnie sterowanych i szeroko rozumianej elektroniki. W naszej ofercie posiadamy m.in. popularne drony DJI, modele samochodów R/C oraz rozmaity asortyment części zamiennych i akcesoriów.

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa klienta w sklepie stacjonarnym

  • obsługa mailowa oraz telefoniczna (doradztwo, przyjmowanie zamówień, informacje w zakresie usług i produktów)

  • dbanie o aktualną ofertę, pomoc przy dodawaniu nowych produktów do sklepu internetowego

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży

  • zainteresowanie i pasja do motoryzacji oraz modeli RC

  • podstawowa znajomość zagadnień technicznych, mechanicznych i elektrycznych

  • znajomość j.angielskiego

  • dobra organizacja pracy i dokładność

Oferujemy:

  • pracę w największym sklepie z modelami R/C

  • wolne weekendy

  • dobrą lokalizację przy obwodnicy (obok Factory Outlet)

  • pracę w stałych godzinach 9:00-17:00 - od poniedziałku do piątku

  • stabilne zatrudnienie (umowa na pełen etat)

  • możliwość poznania najnowocześniejszych technologii przyszłości

  • miłą i przyjazną atmosferę oraz pomoc przy wdrożeniu w nowe obowiązki

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 669414921