2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Alwernia
Dodane 10 maja 2024

Sprzedawca/doradca klienta w sklepie ogroniczo-rolniczym

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Alwernia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy, która oferuje Ci możliwość rozwoju osobistego a także awansu i wzrostu wynagrodzenia proporcjonalnego do Twoich osiągnieć. Zapraszamy do nas, w naszym sklepie na pewno nie będziesz się nudził, prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy z artykułami oraz maszynami ogrodowymi - rolniczymi, jeśli jesteś osobą kontaktową, lubisz przedstawiać produkt w pozytywnym świetle, interesujesz się motoryzacją lub ogrodnictwem to ta praca właśnie jest dla Ciebie.

Ze względu na gabaryty przedmiotów w sklepie praca dla mężczyzny.

Wynagrodzenie 4500 zł na rękę + PREMIA OD SPRZEDAŻY. Okres próbny 3 miesiące (Umowa zlecenia) później umowa o pracę.

Zakres obowiązków:

- Pomoc dla klientów stacjonarnych oraz udzielanie informacji telefonicznych ( w tym przyjmowanie zamówień ),

- Obsługa programu do wystawiania faktur, oraz obsługa drukarki fiskalnej,

- Prowadzenie korespondencji mailowych oraz przedstawianie ofert handlowych,

- Realizowanie wysyłek kurierskich ( nadawanie oraz pakowanie przesyłek tradycyjnych oraz gabarytowych paletowych ),

-Utrzymywanie czystości w miejscu pracy,

- Przygotowywanie sprzętu ogrodniczego do wysyłki bądz odbioru przez klienta.

Praca w miejscowości Alwernia. W godzinach od 8:00-17:00 od poniedziałku do piątku, oraz od 9:00-15:00 w soboty.

PRACA NA STAŁE: NIE POSZUKUJEMY OSOBY NA KILKA MIESIĘCY

Wyślij swoje CV na nasz adres e-mail: sklepagropro(małpa)gmail.com lub poprzez formularz olx.

Telefon:6.6.7.8.9.4.3.1.0

Lokalizacja

Alwernia,

Małopolskie

Małopolskie, Alwernia
ID: 917369081