2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecinek
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca/ doradca klienta w butiku

Wynagrodzenie

3 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecinek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy miłej, komunikatywnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko sprzedawcy w butiku odzieżowym w Szczecinku

 (pół etatu, z możliwością rozwoju do pełnego etatu)

Wymagania:

* Reprezentatywny wygląd

* Umiejętność komunikacji

* Znajomość obsługi social mediów

* Umiejętność tworzenia i zarządzania treściami w mediach społecznościowych

* Chęć do prowadzenia transmisji na żywo sprzedażowych

* Umiejetność  budowania pozytywnych relacji z klientami

* Doświadczenie w obszarze sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

* Prowadzenie sprzedaży i obsługi klienta w stacjonarnym butiku w Szczecinku

* Tworzenie atrakcyjnych treści i zarządzanie profilami w mediach społecznościowych

* Wspieranie działań promocyjnych, w tym udział w transmisjach sprzedażowych.

* Dbałość o satysfakcję klientów i budowanie trwałych relacji

Oferujemy:

* Pracę na pół etatu z możliwością rozwoju do pełnego etatu

* Przyjazne środowisko pracy

* Możliwość nauki i rozwoju w obszarze sprzedaży oraz marketingu

* Konkurencyjne wynagrodzenie- prowizje sprzedażowe

* Pracę w młodym, zgranym zespole

Jeśli jesteś osobą pełną energii, chcesz pracować z modą i ludźmi oraz spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o przesłanie CV, wraz z filmem w którym Cię widać i oferujesz dowolny produkt odzieżowy (np. coś z Twojej szafy), mile widziany także list motywacyjny

w aplikacji OLX lub na adres e-mail : z TYTUŁEM MAILA sprzedawca Butik

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez filmu nie będą pod uwagę!

Delamoda by Miracle to miejsce, gdzie moda łączy się z pasją do obsługi klienta. Dołącz do nas i bądź częścią naszego zespołu!

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 868300275