2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Psie Pole
Dodane 29 kwietnia 2024

SPRZEDAWCA DORADCA KLIENTA - sprzedaż internetowa

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

TOYA S.A.

Tworzymy narzędzia, które polepszają komfort pracy i codziennych zajęć. Spełniamy potrzeby użytkowników o różnym poziomie zaawansowania – w wielu branżach i dziedzinach życia. Produkujemy elektronarzędzia, narzędzia ręczne, sprzęty codziennego użytku i akcesoria. W sprzedaży mamy 12 000 produktów dostępnych pod 7 własnymi brandami. Nasze produkty dostarczamy do ponad 100 krajów na całym świecie. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi i lokalnymi dystrybutorami.

Fundamentem dynamicznego rozwoju TOYA S.A. jest zaangażowanie, kreatywność i doświadczenie pracowników. Zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia i dbamy o przyjazną atmosferę. Jeżeli jesteś osobą pracowitą, ambitną i otwartą na nowe wyzwania, dołącz do naszego zespołu.

Obecnie do naszego działu sprzedaży internetowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • obsługa infolinii sklepu internetowego

  • obsługa systemu ticketowego - odpowiedzi na zapytania ofertowe, produktowe i inne

  • przyjmowanie zamówień telefonicznych i e-mailowych

  • obsługa posprzedażowa – odstąpienia od umowy, pomoc klientom w wyjaśnianiu rozbieżności, problemach z dostawą

  • przetwarzanie zamówień

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

  • bieżąca obsługa platformy sprzedaży internetowej i powiązanych z nią programów

  • współpraca z działami wewnętrznymi w zakresie działań e-commerce

  • praca zmianowa 8.00-16.00, 12.00-20.00.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta – telefonicznej i e-mail

  • doświadczenie w pracy w sklepie internetowym

  • znajomość zasad sprzedaży na platformie Allegro

  • znajomość MS Office

  • wykształcenie minimum średnie

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w branży narzędziowej lub budowlanej

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość systemów SAP, IAI-Shop,

  • znajomość języka angielskiego i lub ukraińskiego

  • umiejętność tworzenia grafik na potrzeby ofert (znajomość Adobe Photoshop, Illustrator)

  • dokładność i staranność przy wykonywaniu zadań

  • dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i energicznie rozwijającej się Spółce akcyjnej z wieloletnią tradycją,

  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. Multisport, prywatna  opieka medyczna, zniżki na firmowe produkty, spotkania integracyjne

Prosimy o dołączenie klauzuli zgody:

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez „TOYA” S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 13-15, 51-168 Wrocław, jako administratora w celu przeprowadzenia rekrutacji na ww. stanowisko pracy.

Klauzula informacyjna

„TOYA” S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 13-15, 51-168 Wrocław, jako administrator Pana/Pani danych, informuje Pana/Panią, iż:

a) W „TOYA” S.A. powołany został Inspektor Ochrony Danych; dane kontaktowe: 71 3246200;

b) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane: 1) w celu podjęcia czynności niezbędnych do zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), 2) w zakresie wynikającym z przepisów prawa, w szczególności Kodeksu Pracy – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, 3) w razie udostępnienia przez Kandydata innych danych niż wymagane przepisami prawa, w tym w zakresie informacji dotyczących zainteresowań oraz uprawianych sportów – na podstawie jego zgody, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. a RODO, a w razie udostepnienia danych szczególnej kategorii, także art. 9 ust. 2 lit. a RODO)

c) Pana/ Pani dane osobowe mogą zostać przekazane: 1) organom państwowym upoważnionym do dostępu do danych w zakresie i celu określonym w przepisach szczególnych, 2) innym podmiotom zewnętrznym świadczącym usług na rzecz administratora tj.: dostawcom usług IT, podmiotom świadczących usługi prawne, podmiotom odpowiedzialnym za ochronę mienia, podmiotom audytorskim – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy powierzenia i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora

d) Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do czasu :

1) zakończenia procesu rekrutacji oraz przez okres 3 miesięcy po jej zakończeniu rozumianego jako podpisanie umowy z jednym z kandydatów 2) wycofania zgody, w zakresie w jakim w dokumentach aplikacyjnych znajdują się dane osobowe wykraczające poza art. 221 Kodeksu pracy,

e) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie będzie skutkowało

pominięciem w procesie rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich

sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;

f) Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu;

g) Pana/Pani dane osobowe nie zostaną przekazane do państwa trzeciego;

h) Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem

przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, przez złożenie oświadczenia na adres administratora Pana/Pani danych, spółki „TOYA” S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 13-15, 51-168 Wrocław;

i ) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) lub ustawy z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 913606693