2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wejherowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca/doradca klienta - sklep ze zdrową żywnością

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą współpracującą z największą firmą cateringową w Polsce i dynamicznie rozwijamy się na terenie całej Polski.

Do naszego sklepu, w którym nasi klienci mogą zakupić gotowe tacki z jedzeniem, poszukujemy sprzedawcy.

Praca jest łatwa i przyjemna, w wolniejszych chwilach można czytać czy uczyć się na studia. Jeśli kontakt z klientem jest tym co lubisz, chcesz zarobić i jednocześnie mieć czas na naukę, zapraszamy do naszej ekipy!

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-17:00.

Miejsce pracy: Wejherowo

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala,

  • aktywna sprzedaż,

  • dbanie o czystość w miejscu pracy,

  • stosowanie się do zasad BHP,

  • poprane tworzenie raportów,

  • ścisła współpraca z pracownikami biurowymi,

  • nadzór nad zamówieniami oraz dostawami produktów.

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętności komunikacyjne,

  • wysoka kultura osobista,

  • pozytywne nastawienie, energiczność,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność,

  • mile widziany status ucznia/studenta.

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 17:00,

  • stawka od 27,70 BRUTTO/h na początek,

  • pierwszy miesiąc próbny umowa zlecenie,

  • po miesiącu zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B,

  • zatrudnienie dla ucznia/studenta na podstawie umowy zlecenie,

  • system premiowy,

  • gwarantujemy pełne przeszkolenie i wprowadzenie do wykonywanej pracy,

  • obiad pracowniczy,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenie na zdrowie i życie,

  • możliwość zakupu karty Multi Sport.

Prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z załączonym CV.

 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 913892533