2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 19 kwietnia 2024

Sprzedawca/doradca klienta - Lublin VIVO

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

VESTUS - prężnie rozwijająca się polska marka, istniejąca na rynku od 1991r., posiadająca w swojej ofercie pełną gamę odzieży męskiej oraz dodatków, która ma rozbudowaną siatkę dystrybucji na terenie Polski oraz zagranicy, poszukuje kandydatów do Salonu Firmowego na stanowisko:

Sprzedawca/doradca klienta

Miejsce pracy: Lublin VIVO

Rodzaj umowy: umowa o pracę (niepełny etat) lub umowa zlecenie

Zadania:

• profesjonalna obsługa Klientów (prezentacja, doradztwo, sprzedaż)

• dbanie o dobry wizerunek salonu

• realizacja działań związanych z funkcjonowaniem sklepu

Wymagania:

• wysoka kultura osobista

• wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę

• umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne

• osoba życzliwa, uczciwa, ambitna, kreatywna i zawsze uśmiechnięta

• zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z wymagającym Klientem

• znajomość ogólnych standardów obsługi klienta

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo system premiowy i prowizyjny

• ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz możliwości rozwoju

• przyjazną atmosferę

Jeśli jesteś osobą, która chce się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i pracować w firmie, która docenia zaangażowanie i kreatywność - przyślij swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPH Jan Witowski moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911252775