2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Dodane 22 maja 2024

Sprzedawca doradca klienta Bielsko studio materacy os. Karpackie

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Studio materacy w Bielsku-Białej (Retail Park Karpacka) poszukuje osoby na stanowisko doradcy klienta/sprzedawcy.

Obowiązki:

profesjonalna, kompleksowa obsługa klienta, doradztwo, składanie zamówień, dbałość o nienaganny porządek w salonie, przyjmowanie dostaw.

Oferujemy:

umowa o pracę, pełny etat (od czerwca), stałe, pewne zatrudnienie, wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna adekwatna do wyników, możliwość wypracowania dodatkowych bonusów, elastyczny grafik, pełne przeszkolenie, rozwój zawodowy, uczestnictwo szkoleniach, pracę w przyjaznej atmosferze.

Wymagane:

- doświadczenie w sprzedaży,

- wysoka kultura osobista,

- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu,

- pracowitość, chęć rozwoju zawodowego, silna motywacja do pracy oraz samodyscyplina,

- dyspozycyjność (praca dwie soboty w mcu),

- wykształcenie min. średnie,

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych, komputera, Internetu itp.

CV ze zdjęciem prosimy przesłać w wiadomości OLX lub mailowo. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 920283331