2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wejherowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca, doradca klienta

Wynagrodzenie

3 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Działamy na polskim rynku od 2012 roku. Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą okuć i akcesorii do produkcji mebli, całą tą drobnicą jak: uchwyty, zawiasy, prowadnice i tym podobne. NIE handlujemy płytą czy blatami !!!

Jeżeli jesteś osoba komunikatywną, cenisz samodzielność i chcesz razem z nami tworzyć zgrany zespół, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy

  • Wejherowo ul. Gdańska

Zakres obowiązków

  • stacjonarna obsługa klienta przy biurku

  • odbieranie zamówień telefonicznych i e-mailowych

  • doradzanie klientom w doborze okuć

  • wystawianie dok. magazynowych i handlowych (pracujemy na WAPRO mag)

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • gotowość do pracy - godziny pracy 8.00-16.00, poniedziałek - piątek

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętność pracy w zespole

  • punktualność

  • odpowiedzialność

  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracą

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • stabilne warunki wynagrodzenia

  • przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonych pracowników

Na start: 3800zł netto z możliwością negocjacji w górę ;-) po zaznajomieniu się z asortymentem

Praca nie jest ciężka fizycznie ale wymaga myślenia !!! Trzeba poznać towar jakim handlujemy i system sprzedażowy WAPRO Mag, a następnie samodzielnie doradzać i wpisywać zamówienia. Mile widziane doświadczenie w branży meblowej. Jeżeli masz zmysł techniczny i chętnie podejmujesz nowe wyzwania to to praca właśnie dla Ciebie.

Bardzo dobra lokalizacja miejsca pracy, prosty dojazd SKM lub MZK.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na końcu CV prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 912192668