2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 02 czerwca 2024

Sprzedawca - Doradca klienta

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy przedstawicielami marki Anda Seat, uznanej na całym świecie za lidera w produkcji wysokiej jakości krzeseł biurowych i gamingowych. Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom komfortu i wsparcia ergonomicznego podczas długich sesji pracy i rozrywki.

Nasze krzesła zostały specjalnie zaprojektowane w celu poprawy postawy oraz zwiększenia wygody podczas siedzenia. Dążyliśmy do maksymalnego wydłużenia czasu zdrowego siedzenia poprzez minimalizację zmęczenia i dyskomfortu. Wszystkie materiały i wypełnienia, użyte przy produkcji naszych produktów, są najwyższej jakości, ekologiczne oraz wolne od szkodliwych substancji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko doradca-sprzedawcy na nasze stoisko w CH Złote Tarasy, zlokalizowane przy ulicy Złotej 59, 00-120 Warszawa.

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów oraz doradztwo w zakresie marki;

  • Realizacja sprzedaży produktów;

  • Świadczenie konsultacji serwisowych.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus premia sprzedażowa;

  • Okres próbny (1 miesiąc)

  • Elastyczny grafik pracy w systemie 3/3, w godzinach od 09:00 do 22:00;

  • Pracę w fajnym zespole i możliwość awansu;

  • Udział w kursach i programach motywacyjnych;

  • Możliwość realizacji swoich pomysłów.

  • Profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Oczekujemy od kandydatów:

  • Znajomości języka polskiego na poziomie B2;

  • Znajomości języka angielskiego, co będzie dodatkowym atutem;

  • Odpowiedzialności i zaangażowania;

  • Chęci do osiągania wyników;

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych;

  • Skupienia na potrzebach klienta.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920966922