2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Siedlce
Dodane 31 maja 2024

Sprzedawca/doradca klienta

Wynagrodzenie

30 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

MS Services poszukuje pasjonatów sprzedaży!

Twoje nowe zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych.

  • Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych.

  • Edukowanie klientów w zakresie naszych produktów.

  • Obsługa posprzedażowa

  • Prezentacja naszego portfolio i wsparcie w finalizacji sprzedaży.

Czy to dla Ciebie? Wyślij aplikację, jeśli:

  • Komunikatywność to Twoja cecha i lubisz obcować z ludźmi,

  • Chcesz poszerzać swoje doświadczenie w sprzedaży,

  • Jesteś gotowy/a pracować 110-130 h/msc

Co oferujemy:

  • Pracę w projekcie realizowanym na rzecz lidera rynku, oferującego innowacyjne produkty.

  • Umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie - 30 zł brutto/h

    (+ dodatki godzinowe od 4 do 12 PLN brutto uzależnione od liczby godzin świadczonych usług w miesiącu)

    *W przypadku osoby ze statusem studenta do 26 r.ż. stawka brutto = stawka netto.

  • Premie miesięczne do 1050zł brutto

  • Szkolenia, mentorstwo i wsparcie przełożonego,

  • Praca w energicznym crew

  • Ekwiwalent na zakup stroju służbowego

Przyłącz się już teraz do zespołu!

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 920637061