2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bielsko-Biała
Dodane 14 maja 2024

Sprzedawca / Doradca ds. elektronarzędzi i BHP

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dystrybutor środków ochrony osobistej - Firma Preventec z siedzibą w Bielsku-Białej zatrudni pracownika do obsługi klientów detalicznych w salonie sprzedaży.

Miejsce pracy:

Siedziba firmy - centrum Bielska-Białej

Zakres obowiązków

·        Obsługa klienta detalicznego,

·        Dbanie o porządek i wizerunek sklepu,

·        Realizacja zamówień,

·        Przyjmowanie i wydawanie towaru,

·        Przygotowywanie ofert,

·        Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

Nasze wymagania

·        Mile widziane doświadczenie w obszarach sprzedaży oraz obsługi klientów

·        Doskonałe zdolności komunikacyjne

·        Bezkonfliktowość i umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu sprzedażowego

·        Odpowiedzialność i wysoką samodyscyplina w pracy,

·        Dbałość o zapewnienie wysokiej jakości obsługi,

·        Zaangażowanie

·        Mile widziana znajomość rynku BHP i elektronarzędzi.

Co oferujemy

·        Umowę o pracę oraz system premiowy

·        Pracę w młodym, efektywnym i wspierającym się wzajemnie zespole

·        Program szkoleniowy i wsparcie we wdrożeniu

·        Narzędzia pracy: telefon, laptop, system ofertowo-sprzedażowy.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 799346139