2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bronowice
Dodane 10 kwietnia 2024

Sprzedawca do sklepu z sokami z dobrym j.niemieckim

Wynagrodzenie

13 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Agencja Pracy FORWORK.EU Sp. z o.o. (nr lic. 28781) zajmuje się zatrudnianiem, delegowaniem i wysyłaniem osób do pracy w kraju jak i za granicą.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy sprzedawcy do sklepu z sokami świeżo wyciskanymi - okolice Stuttgartu

Wymóg: Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy kat. B.

Praca od zaraz

Opis stanowiska:

-sprzedaż soków świeżo wyciskanych zaraz przy produkcji / przy firmie

-obsługa kasy fiskalnej

-uzupełnianie stanów

-dowożenie soków do osoby starszych w obrębie 10-12km od firmy

Oferujemy:

-ubezpieczenie, pomoc w wyrobieniu karty EKUZ

-zatrudnienie w oparciu o polską zlecenia

-stawka: 12,20 Euro netto (na rekę)

-zakwaterowanie za darmo zaraz przy miejscu pracy

-praca na jedną zmianę po 8-10h dziennie od 9-18, możliwość pracy w sobotę

Osoby chętne do pracy proszę o wysyłanie CV na adres: dominika(a)forwork.eu

Wszelkich informacji udzielę pod numerem : 72*******27

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 910767940