2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bieńczyce
Dodane 19 kwietnia 2024

Sprzedawca do sklepu spożywczego Lewiatan, ul. Powstańców 28

Wynagrodzenie

4 242 - 4 364 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Sklepy Market Punkt są częścią Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan od ponad 20 lat działające w obszarze handlu detalicznego. Zatrudniamy pond 300 osób w 14 lokalizacjach w Krakowie, Węgrzcach oraz Słomnikach.

W związku ze zbliżającym się otwarciem naszego nowego sklepu w lokalizacji: Kraków, ul. Powstańców 28, poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawcy, którzy zasilą szeregi naszej firmy.

- jesteś osobą otwartą, która sumiennie wykonuje powierzone obowiązki?

- masz dobrą organizację i chęci do pracy?

-masz wysoką kulturę osobistą?

-jesteś uczciwy i rzetelny?

- masz doświadczenie jako kasjer/sprzedawca w sklepie spożywczym lub na podobnym stanowisku?

-masz wykonane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczkę sanepidowską)?

- lubisz pracę w zespole?

Ta praca będzie dla Ciebie!

Zakres obowiązków pracowniczych:

-obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego

-sprawdzanie przydatności dat produktów

-obsługa stanowiska mięso-wędliny-sery

-utrzymywanie porządku w sklepie

-bieżąca obsługa klienta

-dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru

-dokładanie towaru na półki sklepowe

Jako firma zapewniamy:

-umowę o pracę

-stałe, comiesięczne wynagrodzenie wypłacane w terminie

-stabilną pozycję na rynku krajowym

-bony przedświąteczne

-premię za polecenie znajomych do pracy (600zł brutto)

-możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

-możliwość awansu

-prace w miłej i przyjaznej atmosferze

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta i chcesz pracować w firmie, która się rozwija i dba  o swoich pracowników – zostaw nam Swoje CV lub skontaktuj się z nami w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku.

Wyjaśnię szczegóły pracy i chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 879185595