2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ciechanów
Dodane 02 kwietnia 2024

Sprzedawca do sklepu monopolowego w Ciechanowie. Pełen etat

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu monopolowego "Świat Alkoholi" w Ciechanowie, przy ul. Narutowicza 2B

Praca zmianowa w godzinach otwarcia sklepu tj 07:00- 01:00.

Pełen etat.

Obowiązki osoby zatrudnionej:

  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,

  • profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży,

  • zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie,

  • uzupełnianie towaru, kontrola dostaw,

  • obsługa komputera i programu PC Market (oczywiście po przeszkoleniu),

  • przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.

Jakich osób szukamy:

  • otwartych na kontakt z klientami,

  • mile widziane doświadczenie,

  • gotowych do pracy na zmiany, weekendy i święta,

  • zaangażowanych i nastawionych na współpracę,

  • ceniących pracę w zespole,

  • posiadających pozytywne nastawienie i dużą dozę uśmiechu :)

Jako firma zapewniamy:

  • stałe, comiesięczne wynagrodzenie,

  • stałe i stabilne zatrudnienie,

  • prace w przyjaznej atmosferze.

Jeśli chcesz pracować w naszej firmie - zostaw nam swoje CV lub skontaktuj się z nami w godzinach 9-15 od poniedziałku do piątku. Tel: 50*******06

  • - zadzwoń, porozmawiamy i wyjaśnię szczegóły!

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 878777251