2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Łódzkie
  6. Pozostałe - Pabianice
Dodane 25 maja 2024

sprzedawca do ogródka gastro. oraz pizzerii, 40+ mile widziane

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorów

Opis

sprzedawca w ogródku gastronomicznym

pełny etat, osoby 40+, 50+ mile widziane

obowiązki: sprzedaż z obsługą kasy fiskalnej ,napoi i piwa z nalewaka i butelkowego, donoszenie dań z pizzerii, utrzymywanie czystości,

Sprzedawca do pizzerii zatrudnienie na część etatu,

osoby bez doświadczenia przeszkolimy!

obowiązki w pizzerii : przyjmowanie i wydawanie zamówień na miejscu, obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie dań drobnych typu sałaty, kanapki, zmywanie.

wymagamy : systematyczności , czystości, wysokiej kultury osobistej, polubienia pracy w kuchni, doświadczenie nie wymagane.

Oferujemy: stałą pracę, docelowo umowę o pracę, dobre wynagrodzenie, rozwój zawodowy, szkolenie, praca w bardzo fajnym zespole, zgłoszenia krótkotrwałe nie będą brane pod uwagę,

  • zatrudnimy osoby z Ukrainy lub Białorusi ze znajomością języka polskie

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 662670623