2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 01 maja 2024

Sprzedawca do delikatesów ze zdrową żywnością - Mokotów

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Organic Market to pierwsza i największa sieć sklepów ekologicznych w Polsce.

Poszukujemy pracowników do sklepu w Westfield Mokotów na stanowisko sprzedawca.

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta, doradzanie w sprzedaży

  • obsługa kasy fiskalnej, terminali płatniczych, wagi, krajalnicy

  • przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru

  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu

Wymagania:

  • ważna książeczka sanitarna

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu

  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu

Oferujemy:

  • pracę w niewielkim, zgranym zespole

  • rabaty na zakupy w naszych sklepach

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 891301112