2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 04 kwietnia 2024

Sprzedawca/Dekorator Wrocław DOMAR

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

EUROFIRANY B.B. CHOCZYŃSCY Sp. J.

Eurofirany to polska marka wnętrzarska, z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Posiadamy sieć prężnie działających salonów stacjonarnych w całej Polsce oraz sklep online. Współpracujemy z największymi sieciami, sklepami partnerskimi oraz hurtowniami w kraju. Jesteśmy liderem na rynku tekstyliów, który wyznacza trendy w branży home & decor. Z pasją tworzymy unikatowe kolekcje dekoracji, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszych Klientów. Swoim pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju osobistego oraz pracę wśród wielu doświadczonych osób.

W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca/Dekorator

Miejsce pracy: Wrocław (Galeria Wnętrz DOMAR)

OBOWIĄZKI:

Profesjonalna obsługa klienta,

Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu,

Obsługa kasy fiskalnej,

Doradztwo w zakresie tkanin dekoracyjnych na zasłony, firany, rolety,

Sporządzanie wyceny projektu,

Współpraca z pracownia krawiecką,

Obsługa kasy fiskalnej.

WYMAGANIA:

Zainteresowanie trendami w dziedzinie wyposażenia wnętrz,

Dyspozycyjność, kreatywność w działaniu,

Wyobraźnia przestrzenna,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Dobra organizacja pracy,

Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Prawo jazdy kat.B.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Karta zniżkowa na nasze produkty,

Rozwój zawodowy - system szkoleń.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909433862