2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Toruń
Dział Rekrutacji
Dodane 22 kwietnia 2024

Sprzedawca części zamiennych - Toruń - Emtor

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne zadania na stanowisku:

  • Sprzedaż części i asortymentów do wózków widłowych

  • Monitorowanie dokumentacji sprzedaży

  • Sprawdzanie stanów magazynowych sprzedanych części do wózków widłowych

 Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość budowy maszyn

  • Komunikatywność, skrupulatność, systematyczność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

Zachęcamy do aplikowania!

Administratorem danych osobowych jest Emtor Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Włocławskiej 147-157 w Toruniu (87-100). Więcej informacji na stronie www.emtor.pl.

 W celu umożliwienia przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o dołączenie do CV następujących oświadczeń. Jednocześnie informujemy, iż poniższe zgody są dobrowolne.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie, w jakim wykraczają one poza katalog danych przewidziany prawem (przepisami Kodeksu pracy), przez Emtor Sp. z o.o.  na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Emtor Sp. z o.o.  na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o danych osobowych (RODO) w celu przeprowadzenia przyszłych  rekrutacji. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie”.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 822254549